Element class formatter (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Tag
sk: Značka

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Fields
sk: Polia

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Link class
sk: CSS trieda v odkazoch

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku

en: Show URL as plain text
sk: Zobraziť URL ako obyčajný text
