Element Class Formatter (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Tag
ca: Etiqueta

en: None
ca: Cap

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Fields
ca: Camps

en: List type
ca: Tipus de llista

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Link class
ca: Classe de l'enllaç

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Trim length
ca: Retalla la llargada

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Element class
ca: Classe de l'element

en: Link label to the referenced entity
ca: Enllaça l'etiqueta a l'entitat referenciada

en: URL only
ca: Només URL

en: Show URL as plain text
ca: Mostra l'URL com a text pla

en: Add rel="nofollow" to links
ca: Afegeix rel="nofollow" als enllaços
