ElevateZoom Plus (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: List
ro: Listă

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Options
ro: Opţiuni

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: Responsive
ro: Adaptiv
