ElevateZoom Plus (8.x-1.9-rc3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت
