ElevateZoom Plus (8.x-1.9) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: List
id: Daftar

en: Enabled
id: Aktif

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Edit
id: Sunting

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Options
id: Opsi

en: Not installed
id: Tidak terpasang

en: Installed
id: Terinstal
