eleven (8.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Release notes
uk: Примітки до випуску

en: None
uk: Немає

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Path
uk: Шлях

en: States
uk: Стани

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Web Server
uk: Веб-сервер

en: Database
uk: База даних

en: Published
uk: Опубліковано

en: download
uk: завантаження

en: System
uk: Система

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Installed
uk: Встановлено

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Memory limit
uk: Обмеження пам'яті

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: More info
uk: Розширена інформація

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time тому

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: book
uk: книга

en: log in
uk: увійти

en: Machine name:
uk: Машинна назва:

en: Show info
uk: Показувати довідку

en: Includes:
uk: Містить:

en: Enabled: %includes
uk: Увімкнені: %includes

en: Disabled: %disabled
uk: Вимкнені: %disabled

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Display | Displays
uk[0]: Відображення
uk[1]: Відображення
uk[2]: Відображення

en: Theme information
uk: Відомості про тему

en: Last Cron Run
uk: Останній запуск крону

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: Drupal Version
uk: Версія Друпал

en: Requires
uk: Вимагає

en: Toolbar configuration
uk: Конфігурація панелі інструментів

en: Available buttons
uk: Доступні кнопки

en: Active toolbar
uk: Активна панель інструментів

en: Not saved yet
uk: Ще не збережено

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys. Toolbar group names are provided to support screen reader users. Empty toolbar groups will be removed upon save.
uk: Щоб увімкнути кнопку, перенесіть її на <em>Активну панель інструментів</em>, або у список <em>Доступні кнопки</em> щоб зробити її неактивною. Кнопки можна переносити за допомогою миші або клавіш стрілок клавіатури. Назви груп панелей інструментів існують для підтримки користувачів, що використовують зчитувачі екранів. Порожні групи панелей інструментів будуть видалені після збереження.

en: Button divider
uk: Розділювач кнопок

en: CKEditor toolbar and button configuration.
uk: Конфігурація панелі інструментів і кнопок CKEditor.

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки не створено. Щоб додати новий тип матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@create_content">створення типів матеріалу</a>.

en: Site header
uk: Верхній колонтитул сайту

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
uk: Машинна назва: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: General System Information
uk: Основні відомості про систему
