Email Confirmer (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Private
lt: Privatus

en: Subject
lt: Tema

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Mail
lt: Paštas

en: Email
lt: El. paštas

en: Realm
lt: Sritis

en: OK
lt: Gerai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Send
lt: Siųsti

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: @count hours
lt: @count valandos

en: @count days
lt: @count dienos

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: @count weeks
lt: @count savaitės

en: Cancelled
lt: Atšaukta

en: Data
lt: Duomenys

en: IP address
lt: IP adresas

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Confirmation pages
lt: Patvirtinimo puslapiai

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
lt: Nepavyko išsiųsti el. laiško. Susisiekite su svetainės administratoriumi, jei problema kartojasi.
