Email confirmer (8.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Private
ur: نجی

en: Subject
ur: موضوع

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Email
ur: ای میل
