Email confirmer (8.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (24 entries)

en: Private
fa: خصوصی

en: Subject
fa: موضوع

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Realm
fa: ناحیه

en: OK
fa: موافقت

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: 1 year
fa: یک سال

en: Send
fa: ارسال

en: Pending
fa: معلق

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: @count hours
fa: @count ساعت

en: @count days
fa: @count روز

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: @count weeks
fa: @count هفته

en: Data
fa: داده

en: IP address
fa: آدرس IP

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
fa: مسیر '%path' یا غیر معتبر است یا شما به آن دسترسی ندارید.

en: Confirmation pages
fa: صفحات تایید
