Email confirmer (8.x-1.0-beta6) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Private
ja: プライベート

en: Subject
ja: 件名

en: Confirm
ja: 確認

en: Cancel
ja: キャンセル

en: URLs
ja: URL

en: Mail
ja: メール

en: Email
ja: メール

en: Error
ja: エラー

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Send
ja: 送信

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Expired
ja: 期限切れ

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Confirmation email
ja: メールアドレスの確認

en: Email confirmation
ja: メール確認

en: Confirmation URL
ja: 確認用URL

en: Questions
ja: 質問

en: 1 week
ja: 1週間

en: Data
ja: データ

en: IP address
ja: IPアドレス

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
ja: パス '%path' は無効か、あるいはあなたがアクセスできないページです。

en: Confirmation pages
ja: 確認ページ

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
ja: メールを送信できません。問題が続く場合は、サイト管理者に連絡してください。
