Email confirmer (8.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Private
ne: निजि

en: Subject
ne: विषय

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: OK
ne: ठिक छ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
