Email Contact (2.0.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Field
nl: Veld

en: Your name
nl: Uw naam

en: Your e-mail address
nl: Uw e-mailadres

en: Send e-mail
nl: E-mail versturen

en: You must enter a valid e-mail address.
nl: Geef een geldig e-mailadres op.

en: Link text
nl: Linktekst

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: The subject cannot contain linebreaks.
nl: Het onderwerp mag geen regeleinden bevatten.

en: Contact person by email
nl: Persoon contacteren via e-mail
