Email Contact (2.1.0) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ur: موضوع

en: Message
ur: پیغام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Your name
ur: آپ کا نام

en: Your message has been sent.
ur: آپ کا پیغام ارسال کر دیا گیا ہے۔
