Email Contact (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Field
ar: الحقل

en: Your name
ar: اسمك

en: Your e-mail address
ar: عنوان بريدك الإلكتروني

en: Send e-mail
ar: إرسال بريد إلكتروني

en: You must enter a valid e-mail address.
ar: يجب أن تدخل عنوان بريد إلكتروني سليم.

en: Link text
ar: نص الرابط

en: Your message has been sent.
ar: أُرسلت رسالتك.
