Email Notifications (1.0.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Delete
gl: Borrar

en: Subject
gl: Asunto

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Created
gl: Creado

en: To
gl: Para

en: Custom
gl: Personalizado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
