Email Notifications (1.0.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: To
ar: إلى

en: Custom
ar: مخصص

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير
