Email Octopus (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Content
pl: Zawartość

en: Block Title
pl: Tytuł bloku

en: API Key
pl: Klucz API

en: Lists
pl: Listy

en: No users found.
pl: Nie odnaleziono użytkowników.

en: Custom Block
pl: Własny Blok
