Email TFA (2.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Subject
gl: Asunto

en: Settings
gl: Axustes

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: status
gl: estado

en: Active
gl: Activo

en: Security
gl: Seguranza

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: About
gl: Información

en: Administer settings.
gl: Administrar a configuración.
