Embedded Content (2.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Icon
ja: アイコン

en: Custom
ja: カスタム

en: Condition
ja: コンディション

en: Buttons
ja: ボタン

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Embed
ja: エンベッド

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト
