EMBridge (8.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Image size
ne: तस्विरको आकार

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Center
ne: केन्द्र

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Upload
ne: अपलोड

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
