EMBridge (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (64 entries)

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Changed
lt: Pakeista

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus

en: Library
lt: Biblioteka

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
lt: Failas %source negali būti įkeltas, nes paskirties kataloge %directory jau yra failas su tokiu pavadinimu.

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Nothing
lt: Nieko

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
