EMBridge (8.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (88 entries)

en: Image size
nl: Grootte van de afbeelding

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Image
nl: Afbeelding

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Catalog
nl: Catalogus

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Upload
nl: Uploaden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: File MIME type
nl: Bestands-MIME-type

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Align
nl: Uitlijning

en: Operation
nl: Bewerking

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Reference
nl: Referentie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nl: Fout bij uploaden van bestand. Geüpload bestand kon niet verplaatst worden.

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Timeout
nl: Time-out

en: Language code
nl: Taalcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Matches
nl: Komt overeen met

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
nl: Om veiligheidsredenen werd de naam van de upload gewijzigd in: %filename

en: File download
nl: Bestand downloaden

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
nl: Het bestand %file kon niet opgeslagen worden. Er is een onbekende fout opgetreden.

en: The specified file %name could not be uploaded.
nl: Het bestand %name kon niet worden geüpload.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
nl: Uitsluitend bestanden met de volgende extensies zijn toegelaten: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en overschrijdt de maximale grootte van %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
nl: De bestandsgrootte is %filesize en zal uw disk quota van %quota overschrijden.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nl: Upload fout. Het geüploade bestand %file kon niet naar %destination worden verplaatst.

en: Starts with
nl: Begint met

en: The file could not be uploaded.
nl: Het bestand kan niet worden geüpload.

en: Source path
nl: Bronpad

en: Application ID
nl: Applicatie-ID

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: The file upload failed. %upload
nl: Het uploaden van het bestand is niet gelukt. %upload

en: Connection
nl: Verbinding

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Remove selected
nl: Geselecteerde verwijderen

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Maximum file size
nl: Maximale bestandsgrootte

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
nl: Het bestand %source kon niet worden geüpload omdat een bestand met dezelfde naam reeds bestaat in de doelmap (%directory).

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
nl: De upload-map %directory voor het bestandsveld !name kan niet worden aangemaakt of is niet toegankelijk. Een nieuw geüpload bestand kon daardoor niet worden bewaard in deze map. De upload werd geannuleerd.

en: Error generating image.
nl: Fout bij het aanmaken van de afbeelding.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
nl: Kan de afgeleide afbeelding niet aanmaken op %path.

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: Nothing
nl: Niets

en: Choose a file
nl: Een bestand kiezen

en: Asc
nl: Oplopend

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het uploaden niet werd voltooid.

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
nl: Het bestand %file kon niet worden bewaard omdat het %maxsize overschrijdt, de maximale toegestane grootte voor uploads.

en: The file could not be uploaded because the destination %destination is invalid.
nl: Het bestand kon niet worden geupload omdat de doelmap %destination ongeldig is.

en: Asset ID
nl: Asset-ID

en: Field %field can only hold @max values but there were @count uploaded. The following files have been omitted as a result: %list.
nl: Het veld %field mag niet meer dan @max waardes bevatten, maar er zijn er @count geüpload. De volgende bestanden zijn daarom niet gebruikt: %list.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
nl: Als dit veld leeg wordt gelaten dan beperken de instellingen van PHP de maximumgrootte per upload tot @size.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Files in the @name field were unable to be uploaded.
nl: Bestanden in het veld @name konden niet worden geüpload.
