Entity Migrate Export (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: About
lt: Apie
