Entity Migrate Export (1.0.0-alpha8) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Development
hu: Fejlesztés

en: Group
hu: Csoport

en: Download
hu: Letölt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Location
hu: Helyszín

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Module name
hu: Modulnév

en: About
hu: Leírás

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Start export
hu: Exportálás indítása
