Entity Migrate Export (1.0.0-alpha8) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Group
te: సమూహం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Location
te: ప్రాంతం

en: About
te: గురించి
