Entity Migrate Export (1.0.0-alpha9) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Group
ar: المجموعة

en: Download
ar: تحميل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: About
ar: حول

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: The "%plugin_id" was not found
ar: "%plugin_id" لم يتم العثورعليه
