Entity Migrate Export (1.0.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Group
az: Qrup

en: Download
az: Yüklə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Module name
az: Modul adı

en: About
az: Haqqında
