Enhanced Menu Manager (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (60 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: العمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: الروابط

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Depth
ar: العمق

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Back
ar: رجوع

en: Field
ar: حقل

en: Save
ar: حفظ

en: Move
ar: نقل

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: Menu
ar: القائمة

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Separator
ar: فاصل

en: All
ar: الكل

en: Published
ar: منشور

en: Term ID
ar: معرّف المصطلح

en: Advanced
ar: متقدم

en: Tools
ar: الأدوات

en: Close
ar: إغلاق

en: Undefined
ar: غير معرف

en: Add menu
ar: إضافة قائمة

en: Clear
ar: مسح

en: Undo
ar: تراجع

en: Deleted
ar: محذوف

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: Edit menu
ar: تحرير القائمة

en: Delete term
ar: حذف المصطلح

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: by
ar: كتبه

en: Loading...
ar: تحميل...

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: Expand
ar: توسيع

en: Restore
ar: استرجاع

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Delete link
ar: رابط الحذف

en: Add link
ar: إضافة رابط

en: Edit link
ar: تحرير الرابط

en: Collapse
ar: طي

en: Loading…
ar: جاري التحميل...
