Emulsify (5.3.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Small
de: Klein

en: Large
de: Groß

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Medium
de: Mittel

en: Content Top
de: Inhaltsanfang

en: Content Bottom
de: Inhaltsende
