Emulsify (5.3.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Medium
ca: Mitjana
