Endless Admin (8.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Version
ur: ورژن

en: Name
ur: نام

en: Help
ur: مدد
