Endless Admin (8.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Help
hy: Օգնություն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: System
hy: Համակարգ

en: Installed
hy: Տեղադրված

en: Not published
hy: Չհրապարակված
