Endless Admin (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Version
fa: نسخه

en: Name
fa: نام

en: Help
fa: راهنما

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Published
fa: منتشر شده

en: System
fa: سیستم

en: Uninstall
fa: عزل

en: Installed
fa: نصب شده

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: No modules are available to uninstall.
fa: هیچ ماژولی جهت حذف وجود ندارد.
