Enhanced image formatter (8.x-1.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Image
de: Bild

en: Title text
de: Titeltext

en: Alternative text
de: Alternativer Text

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: This field supports tokens.
de: Dieses Feld unterstützt Tokens.
