Entities Import (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Name
az: Ad

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: File Upload
az: Fayl yüklə

en: Machine name
az: Maşın adı
