Entities Import (8.x-1.2) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: File Upload
ja: ファイルアップロード

en: Content Type
ja: コンテンツタイプ

en: Machine name
ja: システム内部名称
