Entitree (1.0.3) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
