Entitree (1.0.8) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: Edit
fa: ویرایش

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Access
fa: دسترسی

en: View
fa: مشاهده

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Role
fa: نقش

en: Operation
fa: عملکرد

en: Rules
fa: قوانین

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: About
fa: درباره

en: Add new rule
fa: افزودن قانون جدید

en: Destinations
fa: مقصدها
