Entitree (1.0.8) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Access
ro: Acces

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Role
ro: Rol

en: Operation
ro: Operație

en: Rules
ro: Reguli

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre
