Entitree (1.1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Role
ca: Rol

en: Operation
ca: Operació

en: Rules
ca: Regles

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Add new rule
ca: Afegeix una nova regla

en: Destinations
ca: Destins
