Entitree (1.1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت
