Entity API (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Revisions
pl: Wersje

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Entity
pl: Encja

en: Revert
pl: Przywróć

en: revert
pl: przywróć

en: Revision
pl: Wersja

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
pl: Czy na pewno przywrócić wersję z dnia %revision-date?

en: Revision information
pl: Informacje o wersji

en: Provide a simple link to revert to the revision.
pl: Umieszcza odnośnik umożliwiający przywrócenie poprzednich wersji.

en: Copy of the revision from %date.
pl: Kopia z %date.

en: @type: reverted %title revision %revision.
pl: @type: przywrócono wersję %revision węzła %title.

en: Current revision
pl: Bieżąca wersja

en: Revision log message
pl: Informacja o nowej wersji

en: Delete entity
pl: Usuń encję

en: Delete @type
pl: Usuń @type

en: @group (historical data)
pl: @group (dane historyczne)

en: - No value -
pl: - Brak wartości -

en: Provide a simple link to the revision.
pl: Dostarcza prosty odnośnik do wersji.

en: Briefly describe the changes you have made.
pl: Zwięźle opisz dokonane przez siebie zmiany.

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
pl[0]: Wykonano akcję %action dla @count elementu.
pl[1]: Wykonano akcję %action dla @count elementów.
pl[2]: Wykonano akcję %action dla @count elementów.

en: @type %info has been created.
pl: Utworzono @type %info.

en: @type %info has been updated.
pl: Zaktualizowano @type %info.

en: @type: added %info.
pl: @type: dodano %info.

en: @type: updated %info.
pl: @type: zaktualizowano %info.

en: Link to revision
pl: Odnośnik do wersji

en: Link to revert revision
pl: Odnośnik do przywrócenia wersji

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
pl: Brak dostępu do wykonania akcji %action na @entity_type_label %entity_label.

en: @entity using @field_name
pl: @entity przy użyciu pola @field_name

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
pl: Przywrócono wersję węzła @type %title z dnia %revision-date.

en: Apply to selected items
pl: Zastosuj do wybranych elementów

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
