Entity API (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (35 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Action
tr: Eylem

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Revisions
tr: Sürümler

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Entity
tr: Nesne

en: Revert
tr: Geri al

en: revert
tr: geri al

en: Revision
tr: Sürüm

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Revision information
tr: Sürüm bilgisi

en: Provide a simple link to revert to the revision.
tr: Sürümün geri alınması için basit bir bağlantı sağlar.

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: @type: reverted %title revision %revision.
tr: @type: %title içeriğinin %revision sürümü geri alındı.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Revision log message
tr: Sürüm kayıt mesajı

en: Delete entity
tr: Nesneyi sil

en: @group (historical data)
tr: @group (tarihsel bilgi)

en: - No value -
tr: - Değer yok -

en: Provide a simple link to the revision.
tr: Sürüme yönelik basit bir bağlantı sağlar.

en: Briefly describe the changes you have made.
tr: Yaptığınız değişiklikleri kısaca açıklayın.

en: @type %info has been created.
tr: %info başlıklı @type oluşturuldu.

en: @type %info has been updated.
tr: %info başlıklı @type güncellendi.

en: @type: added %info.
tr: @type: %info eklendi.

en: @type: updated %info.
tr: @type: %info güncellendi.

en: Link to revision
tr: Sürüm bağlantısı

en: Link to revert revision
tr: Sürümü geri alma bağlantısı

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
tr: @entity_type_label %entity_label üzerinde %action yürütmek için erişim yok.

en: @entity using @field_name
tr: @field_name kullanan @entity

en: Apply to selected items
tr: Seçilen öğelere uygula

en: There are no @label yet.
tr: Henüz @label yok.
