Entity API (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Entity
az: Entiti

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revision
az: Reviziya

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
az: %revision-date tarixindən düzəlişə qayıtmaq istədiyinizə əminsiniz?

en: Revision information
az: Təftiş məlumatları

en: Copy of the revision from %date.
az: %date tarixindən düzəlişin surəti.

en: @type: reverted %title revision %revision.
az: @type: geri çevrildi %title revision %revision.

en: Current revision
az: Cari təftiş

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
