Entity Abuse (1.1.0) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Teaser
ar: موجز

en: Reported by
ar: بلّغ عنها

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ar: تم التعرف على اختيار غير مسموح به. من فضلك اتصل بإداري الموقع.

en: Full content
ar: المحتوى الكامل

en: When cancelling a user account
ar: عند إلغاء حساب مستخدم
