Entity Abuse (1.1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Teaser
az: Tizer

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Full content
az: Tam məzmun
