Entity Abuse (1.1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Edit
pl: Edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: View
pl: Widok

en: Teaser
pl: Skrót

en: Skip
pl: Pomiń

en: Entity type
pl: Typ encji

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
pl: Wykryto nieprawidłowe ustawienie. Proszę się skontaktować z administratorem.

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: When cancelling a user account
pl: W wypadku anulowania konta użytkownika

en: Entity ID
pl: ID encji
