Entity Access by Role Field (2.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Access
az: İcazə

en: Role
az: Rollar
