Entity Access by Role Field (2.0.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Access
ar: الوصول

en: Role
ar: الدور

en: Operation
ar: عملية

en: unlimited
ar: غير محدود

en: or
ar: أو

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
