Entity Access Password (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Password
az: Parol

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Access
az: İcazə

en: Never
az: Heç vaxt

en: User data
az: İstifadəçi məlumatları

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Default value
az: Standart qiymət
